درباره امین اتصال


 

شرکت امین اتصال در سال 1378 تاسیس شد و در حال حاضر یکی از شرکت‌های با سابقه در مشاوره و راه اندازی خطوط تولید پوشاک و تامین تجهیزات شستشوی صنعتی می‌باشد. همچنین پس از ورود به این عرصه و با یاری شرکتهای اروپایی هم پیمان خود، تعدادی از مهندسان و متخصصان را با هدف ارائه خدمات مشاوره در زمینه انتخاب روش و تجهیز مناسب با رویکرد کمک به توسعه علمی و اصولی این صنعت، گرد هم آورد و امروز حضوری فعال و پیوسته در این عرصه دارد.

ماموریت اصلی ما دسترسی مستقیم به تولید کنندگان خارجی و ارائه محصولات با کیفیت و استاندارد اروپایی به مصرف کنندگان محترم داخلی و در راستای نیاز روز این صنعت می باشد. از این رو بخش تحقيق و توسعه شرکت از سال 85 با هدف بررسی روش های کنترل کيفيت و خدمات پس از فروش در دفتر مرکزی شرکت با مدرن ترين ماشين آلات آزمايشگاهی روز دنيا راه اندازی شد.

هدف ما تامین تجهیزات صنعت شستشوی با توجه ویژه به نیازهای مصرف کنندگان نهایی این صنعت ( هتل ها و بیمارستان ها ) می باشد. حفظ اعتبار حرفه ای و رعایت انصاف همواره سرلوحه فعالیت های ما بوده است. روابط نزدیک ما با مصرف کنندگان بزرگ این صنعت گواه بر توانمندی ما می باشد.

در حال حاضر و با توجه به نیاز بازار ایران، این شرکت محصولات کمپانی های SIP-Italy, Tonello, MS Group را در ایران عرضه کرده و متعهد به ارائه خدمات پس از فروش محصولات آنان می باشد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت امین اتصال می باشد. طراحی توسط سئوف.