حوزه‌های فعالیت


شرکت امین اتصال فعالیت خود را با ارایه مشاوره و راه اندازی خطوط صنعتی تولید پوشاک  و تجهیزات رختشویخانه های صنعتی  آغاز نمود.

در طی سال های گذشته و با هدف افزایش سهم خود در بازار ، با رعایت اصول اخلاق حرفه ای و با نگاه به اصل مشتری مداری ، فعالیت خود را گسترش داده و به لطف پروردگار توانسته است در زمینه های نوین دیگری ورود داشته باشد.

ماموریت این شرکت پاسخگویی به نیازهای مشتریان در صنعت نساجی ، مشاوره و راه اندازی خطوط  تولید پوشاک و همچنین تجهزات بیمارستانی و هتلداری بر حسب نیازمندی مشتریان و کارفرمایان از جدیدترین و کارآمدترین برندهای روز دنیا است . هدف ما دستیابی به اندیشه های نو و خلاقیت در این صنایع  می باشد. از این رو با بهترین برندهای اروپا هم پیمان شدیم تا محصولی با کیفیت و با تکنولوژی روز دنیا را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

 

محصولات ما


MS Group: بیش از 30 سال سابقه فعالیت در زمینه ی ماشین های صنعتی تمام اتوماتیک جهت شستشو ، خشک کردن و تکمیل البسه.

Tonello: سی و پنج سال سابقه در طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی تمام اتوماتیک جهت رنگرزی و شستشوی انواع البسه ، خشک کردن وهمچنین طراحی جدیدترین ماشین لیزرجهت افکت های متنوع بر روی البسه جین و همکاری تنگاتنگ با برندهای روز دنیا در صنعت مد و پوشاک.

SIP-Italy:  با بیش از نیم قرن سابقه تنها تولید کننده ماشین آلات دوخت اتوماتیک البسه جین و کتان در ایتالیا می باشد. مشاوره و ارایه پروژه های مختلف تولید پوشاک با نوآوری در ماشین آلات دوخت و همکاری با شریک قابل اعتمادی چون شرکت Brother  همواره طرح های راه اندازی شده را در سراسر جهان متمایز گردانیده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت امین اتصال می باشد. طراحی توسط سئوف.